Категорія: Тексти

Про «Нонсенс» Джеймі Голмза: осягнути і перемогти

Про «Нонсенс» Джеймі Голмза: осягнути і перемогти

Нещодавно закінчив читати надзвичайно цікаву книжку «Нонсенс — осягнути та перемогти» Джеймі Голмза (в оригіналі: «Nonsense — The Power of Not Knowing»), видану у видавництві «Наш Формат» у перекладі Марії Шимчишин. У ній йдеться про наше ставлення до невизначеності та непереборний потяг до завершеності та як це впливає на прийняття рішень у будь-якій сфері нашої діяльності.

Ще раз про піктограми

Ще раз про піктограми

Одного разу мій добрий товариш по життю та дизайну користувацьких інтерфейсів поставив мені запитання на тему, через яку вже зламано багато списів і написано безліч статей:

Що було, що буде

Що було, що буде

Час. Різнокольоровий клубок. Нитка, яку ти без зупинки смикаєш. Минуле. Переплутане та хаотично розкидане по підлозі. Або дбайливо намотане на руку. Чи порване на шматки та викинуте до смітника. У всіх по різному. В тебе - по-своєму.

Старі нові стежки

Старі нові стежки

Сьогодні зранку на мить виникло дивне відчуття. Наче я опинився на цій лісовій стежці вперше, а навколо мене — незнайома місцевість. Обабіч стежки ростуть незнайомі дерева, а над ними нависають незнайомі скелі. Я бачу це все вперше, наче я ніколи тут до цього не був.